Рятівники нагадали жителям Добропілля основні правила безпеки життєдіяльності

- Реклама -

Від пожежі не застрахований ніхто, тож знати, що необхідно робити у разі виникнення надзвичайної ситуації – найперше, що необхідно людині аби захистити себе від небезпеки та допомогти іншим впоратися з бідою. Рятувальники піклуються про своїх співвітчизників та постійно надають поради і навчають громадян основним правилам пожежної безпеки та правилам поводження в екстремальних ситуаціях.

Так, 27 червня рятувальники Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели профілактичну роботу серед мешканців Добропілля. Представники Служби порятунку нагадали мешканцям, які дії можуть призвести до пожежі та як запобігти її виникненню. 

Рятувальники розповіли як треба діяти, якщо пожежа все ж таки сталася. Пояснили, яким чином потрібно покинути зону дії полум’я, аби не отримати травм та дістатися безпечного місця.

Також представники ДСНС надали поради щодо самостійного гасіння пожежі до прибуття пожежних підрозділів, адже часто існує можливість попередити поширення вогню ще на початкових стадіях, запобігши великим збиткам, яких може завдати пожежа як людям, так і майну.

Під час спілкування з населенням рятувальники нагадали алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечного предмету, а також навчали правилам поведінки у лісі та водоймах.

"Подібні заходи є дуже корисними. Так громадяни набувають певного досвіду і у випадку виникнення реальної загрози зможуть діяти правильно і зберегти своє життя. Також, співробітники Головного управління вручили присутнім листівки та пам’ятки з правилами безпеки життєдіяльності у літній період", — зазначається на сайті Головного управління ДСНС України в Донецькій області.

- Реклама -