У Покровській оперзоні затримали двох наркоаграрієв

- Реклама -

За один день поліцейські виявили дві плантації дико рослинної коноплі, які правопорушники вирощували прямо на своєму городі. 55 та 39-річні чоловіки були аналогічні в своїх поясненнях – «збиралися в подальшому виготовити наркотик для себе». Таким чином, і кримінальна відповідальність в даних випадках теж буде однаковою – до 3-х років позбавлення волі.

Так до чергової частини Селидівського відділення поліції надійшли повідомлення про те, що в Гірнику двоє чоловіків вирощують наркозілля. Отримавши відповідну ухвалу суду, слідчо-оперативна група виїхала за вказаними адресами, де і були виявлені плантації дико рослинної коноплі. Зі слів одного з наркоаграрієв, який вже має судимість за крадіжку, весною цього року він посіяв 14 кущів нарковмісної трави, аби потім виготовити із неї наркотик «для власної потреби».

У іншого ж — 39-річного правопорушника це вже друга спроба виростити «травичку» на своєму подвір’ї. Тільки но відбувши покарання за посів дико рослинної коноплі, чоловік повторив спробу – засіяв город насінням нарковмісної трави і чекав коли вже можна буде виготовити з неї «зілля для куріння». Як і попереднього разу, правоохоронці стали на заваді його планам : плантація, що складалася із 15 кущів коноплі тепер буде знищена, а її власник не залишиться без покарання.

В обох випадках поліцейські вилучили нарковмісні рослини та відправили на експертизу. Відносно обох правопорушників відкриті кримінальні провадження за порушення ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель». Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 3-х років позбавлення волі.

- Реклама -