Правоохоронці забезпечили порядок під час випускних вечорів та проведення Дня молоді в Покровську

- Реклама -

На вихідних в усіх школах, які розташовані на території обслуговування Покровського відділу поліції пройшли шкільні випускні вечори, а 25 червня в парку «Ювілейний» відбулося масштабне святкування Дня молоді. Під час святкових заходів була задіяна максимальна кількість правоохоронців, а також залучено спецбатальйон «Суми», повідомляє Покровський відділ поліції.

 Правоохоронці охороняли дітей та їх батьків під час святкування випускних вечорів. В кожному навчальному закладі, а також в кафе і ресторанах співробітники поліції несли цілодобову охорону громадського порядку. Поліція посилено патрулювала всі зони відпочинку молоді, зокрема — парки, сквери, центр міста. Також додатково працювали об'їзні групи, які об'їжджали всі школи і перевіряли, чи немає правопорушень.

А в неділю з самого ранку чимала кількість співробітників поліції була задіяна на охорону правопорядку в парку «Ювілейний», куди прийшли майже всі мешканці Покровська, щоб прийняти участь у святкуванні Дня молоді.

Святкові заходи пройшли без порушень громадського порядку.

Правоохоронці Покровського відділу поліції доклали всіх зусиль, аби  кожен мешканець міста відчував себе у безпеці та спокійно радів святам.

- Реклама -