В Покровську випускників катали на поліцейських авто

- Реклама -
Сьогодні в населених пунктах Покровської (раніше – Красноармійської) оперативної зони одинадцятикласники прощаються зі школою. У зв'язку із святковими заходами на вулиці вийшли посилені наряди поліції. Головне завдання правоохоронців — не допустити вчинення правопорушень відносно випускників та попередити нещасні випадки за їх участі.
На забезпечення публічної безпеки та правопорядку задіяні максимальні сили поліції. Окрім піших нарядів, створено додаткові  групи швидкого реагування, які об’їжджають вулиці населених пунктів та місця відпочинку громадян. Також, в місцях святкування випускного вечора кожного класу будуть чергувати правоохоронці.
Так, сьогодні на вулиці Покровська виїхали новенькі службові автомобілі «MITSUBISHI OUTLANDER», ключі від яких два дні тому заступник голови Нацполіції України – начальник ГУНП в Донецькій області В’ячеслав Аброськін передав керівнику Покровського відділу поліції Юрію Гречишкіну.
Жителям міста і випускникам так сподобалися нові поліцейські автівки, що вони не втрималися і попросили вартових порядку прокатати їх. Правоохоронці не могли відмовити дітям у проханні в цей урочистий день.
До катання на спецавтомобілях долучились і лігівці-випускники та їхні найменші товариші, які прийшли привітати їх із закінченням школи, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -