Викладачі ДонНТУ-переселенця підняли професійний рівень

- Реклама -
Протягом трьох днів, з 15 по 17 червня, в Одесі Посольство США в Україні проводило літню школу професійного розвитку для викладачів англійської мови. Цього року вона була присвячена включенню американської культури до навчальних планів. Від Донецького національного технічного університету (з осені 2014 року він перебрався з окупованого Донецька у Красноармійськ – тепер Покровськ) в роботі літньої школи взяли участь завідувач кафедри мовної підготовки Марина Миколаївна Кабанець і старші викладачі кафедри – Сергій Миколайович Половін та Оксана Вікторівна Золотарьова.
Тренінг проводили досвідчені тренери з США William Wolf і Joey Fordyce. Учасники літньої школи дізналися багато цікавих фактів про Сполучені Штати Америки, а саме: відомі та мальовничі місця США, популярні види спорту, лідерів країни та національних героїв, важливі для американців свята, популярні літературні та кінематографічні жанри та твори, засоби масової інформації, яким можна довіряти, а також повсякденне життя в США.
Окрім фактичної інформації, викладачі почули про новітні підходи у викладанні англійської мови як іноземної, ознайомилися з цікавими методами залучення студентів до групової, проектної роботи, можливостями застосування мережі Інтернет, соціальних мереж і мобільних додатків на заняттях зі студентами. Особливо захопив учасників тренінгу семінар, присвячений розвитку навичок говоріння за допомогою ігрових технік, коли викладачам довелося відчути себе студентами, граючи різні ролі.
В цілому, триденний тренінг виявився надихаючим, захоплюючим, насиченим чудовим гумором і спілкуванням з цікавими людьми. Незабутні враження залишаться в учасників літньої школи також від вечірніх прогулянок Дерибасівською вулицею, Потьомкінськими сходами, Приморським бульваром, Катерининською площею, парком Шевченка та пляжем «Ланжерон».
Теперь представники ДонНТУ з нетерпінням чекають на новий навчальний рік, коли з’явиться можливість впровадити в практику нові ідеї та методики, якими поділилися американські тренери. Студенти отримають нові знання, навички та додаткову мотивацію, що дасть їм змогу подолати мовний бар’єр і сприймати англійську мову не як навчальний предмет, а як засіб спілкування та отримання нової інформації.
Викладачі кафедри мовної підготовки висловлюють щиру вдячність ректору ДВНЗ «ДонНТУ» Я.О. Ляшку, декану факультету КІТАЕР В.П. Тарасюк і всім колегам, які дали можливість взяти участь у літній школі Посольства США в Україні в гарячу пору літньої екзаменаційної сесії.

- Реклама -