Центри безпеки об’єднаних територіальних громад Донеччини отримали новий сучасний одяг

- Реклама -
Сьогодні, 23 червня, в смт Черкаське Донецької області відбулася урочиста церемонія передачі нового сучасного спорядження фахівцям Центрів безпеки Черкаської (Слов'янський район), Шахівської (Добропільський район) та Лиманської (Лиманьский район) об’єднаних територіальних громад Донеччини, а також запуск набору добровольців.
Участь у заході взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін, заступник міністра МВС України з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва, представники Міністерства регіонального розвитку будівництва та ЖКГ України, керівництво ГУ ДСНС України у Донецькій області, а також Голови об'єднаних територіальних громад регіону.
“Функціювання подібних Центрів дозволяє максимально скоротити час прибуття на місце пожежі. А залучення добровольців до пожежогасіння поряд з професіоналами – один з напрямків масштабної реформи ДСНС, що розпочалася у вересні минулого року. Загалом Саме такий, обраний нами шлях реформ підтримується нашими міжнародними партнерами та друзями. І підтвердження цьому — нова форма для наших майбутніх добровольців, яка сьогодні передається громадам Донецької області” — зауважив Микола Чечоткін.
Захисний одяг, загальною вартістю понад 1,5 млн.грн закуплений міжнародною організацією “Українська ініціатива зміцнення громадської довіри” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.
Спеціальні захисні костюми, пожежні краги, що витримують високі температури та стійкі до механічних пошкоджень, а також захисні чоботи та пожежно-рятувальні ремені — все це спорядження відповідає найвищим міжнародним стандартам якості і вже найближчим часом опиниться на озброєнні вогнеборців місцевих Центрів безпеки.
Також на прикладі Черкаської об'єднаної територіальної громади присутні мали можливість на власні очі побачити й оцінити практичні аспекти роботи місцевого Центру безпеки. Зокрема, отримати вичерпні відповіді на свої запитання щодо алгоритму будівництва та умов утримання Центрів з місцевого бюджету.
Крім того, під час заходу заступник міністра МВС України з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва оголосила про запуск набору добровольців до Центру безпеки Черкаської об'єднаної територіальної громади.
“Ми впевнені, що така система допоможе забезпечити безпеку кожного громадянина навіть у віддалених селах. Сьогодні тут присутні маленькі мешканці громади. Ми хочемо, щоб вони завжди знали, що у складній ситуації вони, і їх батьки, завжди можуть розраховувати на допомогу пожежних, поліції та швидкої”,- зауважила Анастасія Дєєва.
В свою чергу, маленькі відвідувачі заходу цього дня мали змогу насолодитися яскравою інтерактивною програмою. Зокрема різними цікавими конкурсами, вікторинами з розіграшами призів, а також змаганнями «Ігри вогнеборців», повідомляє прес-служба ДСНС України в Донецькій області.

- Реклама -