Відлуння війни: в бібліотеках Мирнограду вшанували пам’ять загиблих

- Реклама -
Вшановуючи пам’ять загиблих у Другій світовій війні, у бібліотеках Мирноградської ЦБС пройшла низка заходів: урок пам’яті  «Цих днів не змовкне слава»(ЦБ), бесіда «Ті дні у пам’яті народній»  біля книжкової виставки «22 червня день скорботи»(ЦДБ).
   Ведучі  розповідали, про  тих, хто поліг на полі бою, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в’язницях і таборах НКВС, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника.  Загалом за роки Другої світової війни Україна втратили 8 мільйонів своїх громадян.
Безсмертному подвигу, ратній звитязі рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників, відомих воєначальників, усім тим, хто піднявся на священний бій з фашистами, а також тим, хто кував перемогу в тилу, працюючи на заводах і фабриках, у наукових установах, на ланах і фермах, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах присвячена тематична викладка літератури «Так починалась війна»(ф№1), книжкова виставка «Тут кожен був героєм» (ЦБ). На них представлено чимало цікавих матеріалів, книг, публіцистичних роздумів. Зокрема, такі видання як «Вони боролися за волю України» Володимира Дмитрука, книга «Огненные годы» Энгелины Чуприны, «Друга Світова війна: український вимір», «Друга Світова війна в історичній пам’яті України», «Україна у другій Світовій війні (1939-1945)» та інші. 

- Реклама -