В Мирнограді шукали скарб

- Реклама -
У пришкільному таборі відпочинку «7’Я» на базі ЗОШ-інтернату м. Мирноград (колишній Димитров, що на Донеччині), пройшли різноманітні заходи, а також відбулося закриття табірної зміни.
19 червня відбувся конкурс малюнків «Моє рідне місто в майбутньому». Діти малювали пейзажі, на яких вони зобразити Мирноград у майбутньому: чисте затишне місто, на вулицях якого сучасні фантастичні будинки, що поринають у яскравій зелені загадкових дерев та різнобарвності чарівних квітів, і цей краєвид, як завжди, прикрашають високі терикони. 
Цього ж дня юні футболісти табору взяли участь у першості відділу освіти з міні-футболу серед команд юнаків та дівчат дитячих пришкільних таборів і отримали грамоту за 1 місце серед наймолодших учасників змагань.
20 червня у пришкільному таборі відпочинку «7’Я» відбулась розважально-пізнавальна гра «Знайди скарб». Дітвора разом із піратами та індійцями-проводниками шукали скарб за мапою. На станціях відпочинку хлопці та дівчата брали участь у різноманітних конкурсах: «Кращий читець», «Найрозумніший», «Голосистий соловей», «Юні художники», «Фентезі», брали участь у спортивних естафетах.
Підсумком гри став знайдений скарб, а переможці конкурсів отримали грамоти на солодкі подарунки.
Нажаль, вже відбулась лінійка щодо закриття табірної зміни «Прощавай, табір!». До вихованців табору завітали старі друзі: Домовик, Лісовик та Літо. Казкові герої привітали дітей із закінченням табірної зміни, але зазначили, що літо і канікули продовжуються, а з ними продовжується пора активного відпочинку, нових знайомств та незабутніх вражень. На лінійці найактивнішим вихованцям пришкільного табору були вручені грамоти.

- Реклама -