В Покровську презентували новий мобільний додаток

- Реклама -
Безкоштовний мобільний додаток «Поліція 102», розроблений за ініціативою заступника начальника Нацполіції-начальника ГУНП в Донецькій області В’ячеслава Аброськіна, став доступним вже і для мешканців Покровська (колишній Красноармійськ).
Вчора в актовій залі Покровського відділу поліції заступник начальника управління інформаційної підтримки та координації поліції 102 ГУНП в Донецькій області Денис Пефтієв презентував мобільний додаток для запрошених на захід представників місцевої влади, викладачів та вихователів навчальних закладів, учасників «Ліги майбутніх поліцейських» та ЗМІ.
На початку презентації офіцер поліції розповів присутнім з якою метою розроблено цей проект, зауваживши що додаток «Поліція 102» інтегрований в систему UASC – «розумну» систему безпеки і його найважливіша функція – виклик наряду поліції за сигналом «sos». 
Щоб присутні краще мали змогу зрозуміти, як саме діє додаток, було продемонстровано відеоролик про його роботу.
Після чого ДенисПефтієв, який є одним із розробників додатку«Поліція 102», розповів присутнім про принци його дії», його додаткові функції та можливості, зауваживши, що особливістю є його простота у використанні і захищеність на державному рівні.Безкоштовний мобільний додаток доступний для завантаження в Google Play та App Store.
«Додаток «Поліція 102» дуже простий і зручний у використанні. Зним легко впорається навіть малолітня дитина. Адже діти залишаються найменш захищеними в нашому суспільстві, тому головний акцент цього додатку – доступність для кожної дитини. Відтепер кожен з них, хто має мобільний телефон, потрапивши в конфліктну ситуацію, в один дотик можуть покликати на допомогу поліцейських, які оперативно прибудуть на виклик», — зауваживзаступник начальника управління інформаційної підтримки та координації поліції 102 ГУНП в Донецькій області.
Також, за допомогою створеного додатку, кожен громадянин зможе повідомити про правопорушення, залишити «відгук» про роботу правоохоронців, бути в курсі останніх подій роботи вартових порядку.
«Протестувати» додаток відразу спробували учасники «Ліги майбутніх поліцейських». Так, «майбутній поліцейський» Ліза, знаходячись у піцерії, за допомогою функції мобільного додатку «Екстрений виклик 102» одним дотиком викликала найближчий наряд правоохоронців.Пройшло всього декілька хвилин і до столику, де сиділа дівчина, підійшли співробітники поліції. Учасниця Ліги пояснила, що тестувала встановлений мобільний додаток «Поліція 102» і пообіцяла викликати правоохоронців тільки в разі необхідності, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.
Нагадаємо, що в Покровську з вечора середи зафісковані проблеми з мобільним зв’язком.

- Реклама -