Учасники Консалтингового центру зібралися у Покровську заради бізнесу

- Реклама -

21 червня у Покровському міському центрі зайнятості пройшла чергова зустріч учасників Консалтингового центру. У заході взяли участь представники державних структур міста, банківських установ та підприємці.

В обговорені важливих питань взяли участь спеціалісти Покровського центру зайнятості на чолі з директором Миколою Толмачовим, представники Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Донецькій області, Сектору торгівлі та побутового обслуговування населення виконкому міської ради, ПАТ КБ «Приватбанку», Філії ДОУ АТ «Ощадбанк», ФОП Головко В.М., ФОП Онипко В.М.

Родзинкою сьогоднішнього засідання стала участь підприємців та бізнесменів міста Покровська у проекті «Український Донецький Куркуль» в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки.

«Сьогодні клієнт служби зайнятості №1 – роботодавець. Підтримка малого підприємництва та створення нових робочих місць є одним із пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості», — зазначив директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Підприємець Микола Головко поділився враженнями про захист свого бізнес-плану у проекті «Український Донецький Куркуль», та повідомив, що планує вдруге випробувати свої сили.

Під час заходу представник Приватбанку презентував розроблені та реалізовані програми підтримки малого та середнього бізнесу, а саме: «Куб», Поновлювана кредитна лінія та лізинг сільськогосподарської техніки, техтранспорту, обладнання.

Присутні були ознайомлені з програмами кредитування підприємців від «Ощадбанку».

Представник виконкому проінформувала про міські програми підтримки підприємництва, за якими компенсується відсоткова ставка по кредиту.

В результаті зустрічі були узгоджені шляхи взаємодії з соціальними партнерами, а підприємці отримали інформацію щодо підтримки фінансування малого та середнього бізнесу.  

- Реклама -