На Донеччині рятувальники закликали громадян відповідально ставитися до правил пожежної безпеки

- Реклама -

Безвідповідальне ставлення до дотримання правил пожежної безпеки створює велику загрозу виникнення пожеж та загибелі на них людей. Велика частина займань трапляється через неуважність, необережність при поводженні з вогнем та порушення елементарних вимог пожежної безпеки. З метою запобігання незворотних наслідків від пожеж рятувальниками активно проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота з населенням.

20 червня рятувальники Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели подібні заходи у містах Краматорськ, Костянтинівка та Покровськ. Рятувальники зауважили, що кожен мешканець повинен розуміти до яких сумних наслідків може призвести недбале ставлення до вогню.

Городянам  порекомендували пильнувати за справністю електромережі та побутової техніки, не підпалювати суху траву та сміття, не допускати розведення багать поблизу житлових будинків, господарських будівель і промислових об'єктів, припиняти пустощі та хуліганські дії з вогнем дітей і підлітків.

"Досить часто під час бесід з'ясовувалося, що не всі громадяни пам'ятають дії в разі пожежі", — зазначили рятувальники.

Співробітники ДСНС детально роз'яснили основні правила поведінки при виявленні загоряння, використання первинних засобів пожежогасіння, порядок безпечної евакуації при пожежі та роздали пам'ятки з докладним описом дій в разі виникнення пожежі та номерами телефонів екстрених служб.

- Реклама -