Освітяни Покровська домовилися про співпрацю з центром зайнятості

- Реклама -

19 червня спеціалістами Покровського міського центру зайнятості була проведена виїзна акція модернізованого мобільного центру професійної орієнтації для представників освіти. Учасниками заходу стали 26 представників 15 загальноосвітніх  закладів міста.

«Служба зайнятості приділяє особливу увагу питанню професійної самореалізації молоді. Метою даного заходу є інформування представників освіти про стан ринку праці, про актуальні професії сьогодення, про додаткові соціальні гарантії в сфері зайнятості, що надаються окремим категоріям незайнятого населення, яке не здатне на рівних конкурувати на ринку праці», — зазначила заступник директора Покровського центру зайнятості Наталія Воробйова.

У ході заходу була надана інформація про можливість надання фахівцями центру зайнятості випускникам та учням загальноосвітніх навчальних закладів, за їх зверненням, профконсультаційні послуги з вибору професії.

Зокрема, з використанням психодіагностичного тестування в автоматизованій системі АРМ «ПрофКонсультант», АС «Оптант Плюс» та за міжнародною тестовою методикою «Magellano Університет» на безкоштовному  профорієнтаційному порталі «Моя кар’єра».

Для організації попереднього запису на консультації з вибору професії та з питань професійної орієнтації необхідно скористатись сервісом «Електронна черга» на веб-порталі державного центру зайнятості, де забезпечено резервування часу для таких послуг в графіку прийому Покровського центру зайнятості. 

Результатом зустрічі стало узгодження плану спільних дій міського центру зайнятості та відділу освіти на 2 півріччя 2017 року.

- Реклама -