Важливі новини з Краматорську та Покровську щодо вступної кампанії-2017

- Реклама -
У Краматорську відбувся прес-брифінг громадської організації "Фонд "Відкрита політика", департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України та Донецької ОДА, присвячений старту вступної кампанії 2017 для абітурієнтів з Донбасу і Криму та початку роботи Освітніх Центрів (ОЦ) "Донбас-Україна", "Крим-Україна".
"Ми зацікавлені у залученні дітей з непідконтрольної території. Саме через освіту ми зможемо залучити учнів та їх батьків до підконтрольної території, і це є один із шляхів реінтеграції", – наголосив заступник голови Донецької ОДА Ігор Стокоз.
Керівник ГО "Фонд "Відкрита політика" Ірина Жданова повідомила, що 19 червня починають роботу освітні центри "Донбас-Україна". На сайті "Доступна освіта" знаходиться "дорожня карта", де покроково описана процедура вступу та розміщений список документів. Прізвища вступників будуть шифруватися, щоб зберегти їх родини від можливих переслідувань окупаційної влади. Важливо лише вчасно подати документи.
На прес-брифінгу були озвучені умови спрощеної процедури вступу до ВНЗ через Освітні Центри "Донбас-Україна" (у т. ч. і без сертифікатів ЗНО) громадян з Донбасу.
Більш детально з умовами вступу осіб з тимчасово непідконтрольних територій, сірої зони та тимчасово окупованого Криму можна ознайомитися за посиланням.
З 29 червня починається створення власних електронних кабінетів абітурієнтів, які вступають на базі ЗНО.
КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДОННТУ (Донецкький національний технічний університет, який з 2014 року працює в Красноармійську – тепер Покровську) запрошує отримати консультацію та кваліфіковану допомогу з цього питання, а також з’ясувати усі деталі вступної кампанії 2017 р.
Допомога фахівців консультаційного центру є БЕЗКОШТОВНОЮ!
ПОЧАТОК ПРИЙОМУ ЗАЯВ: 12 липня 2017 р.
АДРЕСА І КОНТАКТИ: м. Покровськ (Красноармійськ), пл. Шибанкова, 2, к. 1.102,
тел.: (06239)2-51-99, 066-185-74-31, 093-049-69-89.

- Реклама -