Через дві тисячі гривень хабаря у Покровську судитимуть працівника залізниці

- Реклама -

У Покровську судитимуть працівника ПАТ «Українська залізниця», який вимагав гроші у підприємця. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

За процесуального керівництва Красноармійської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування та затверджено обвинувальний акт стосовно головного інженера структурного підрозділу Красноармійської дистанції колії філії «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

"Посадовець вимагав та отримав від приватного підприємця гроші у сумі 2 000 гривень. За ці кошти він обіцяв посприяти в узгодженні питання щодо розміщення реклами. За свої «послуги» вимагав по 500 гривень за кожний місяць", — йдеться у повідомленні.

Обвинуваченого у квітні поточного року викрили «на гарячому» у службовому кабінеті працівники прокуратури за оперативного супроводу Управління захисту економіки у Донецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Наразі обвинувальний акт за ч.1 ст.368 "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою" КК України скеровано до суду.

Державне обвинувачення підтримуватиме Красноармійська місцева прокуратура.

- Реклама -