Не панікувати: завтра у Покровську прогримить вибух

- Реклама -

20 червня з 09:00 до 14:00 на мікрорайоні «Шахтарський» міста Покровськ, біля будинків № 10, 11, 13, 17, 18 будуть проведені комплексні навчання органів управління та служб цивільного захисту при виникненні надзвичайної ситуації через руйнування п’ятиповерхової будівлі внаслідок вибуху природного газу.

Тема відпрацювання навчання: «Дії органів управління та сил місцевої ланки територіальної і функціональних систем єдиної державної системи цивільного захисту м. Покровська при виникненні надзвичайної ситуації, пов’язаної з руйнуванням п’ятиповерхового будинку внаслідок вибуху природного газу».

До навчання залучаються підрозділ ДПРЗ-9 ГУ ДСНС України у Донецькій області, Покровський відділ Національної поліції у Донецькій області, підрозділ станції швидкої медичної допомоги, а також служби цивільного захисту міста.

«Переконливо просимо мешканців міста зберігати спокій, не створювати паніки і не поширювати безглузді чутки про небезпеку», — зазначає  сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної роботи міської ради.

- Реклама -