В Добропіллі пройдуть важливі зміни

- Реклама -
У 2016 році ініціативна група Добропілля взяла участь у програмі «Містки громадської активності», яка фінансується Європейським Союзом та впроваджується у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава). У червні 2017 року конкурс з картування громад, що діє у межах цієї програми, отримав фінансову підтримку і найближчим часом проект розпочне свою  реалізацію. Діятиме він до квітня 2018 року.
До ініціативної групи Добропілля увійшли представники громадських організацій «ДЦМ Добро», «Центр муніципального розвитку Добропілля» та Центральної міської бібліотеки. В тому числі, учасниками стали 12 груп невеликих міст Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Львівської та Харківської областей.
Проект націлений на створення позитивного іміджу міста, залучення небайдужих до культурного життя міста громадян, підвищення інформованості та активізації громади у напрямку соціокультурного розвитку міста, роботу над основними виявленими недоліками. Кожен учасник проекту безпосередньо стане важливою частиною механізму розробки стратегії розвитку і саме змін у його рідному місті. Отже, глобальною метою проекту є конструктивний діалог між громадою і владою і демократизація процесу прийняття рішень.
Результатом тривалої роботи ініціативних груп і проведених заходів стане виявлення недоліків і слабких сторін культурного життя міста, збір пропозицій щодо реорганізації обраних об’єктів, активізація громади для здійснення змін.

- Реклама -