Активно та весело відпочивають діти в Мирнограді

- Реклама -
Вихованці пришкільних таборів відпочинку, що діють в Мирнограді (колишній Димитров, що на Донеччині), весело, активно та корисно проводять там час.
Так, вихованці пришкільного табору відпочинку «7’Я» займалися у гуртках Будинку творчості дітей та юнцатва (БТДЮ). Вони танцювали, співали, виготовляти поробки та вчилися створювати малюнки на комп’ютерах. А ввечері дівчата, які мріють стати модельєрами, дизайнерами, моделями, влаштували показ мод.
Іншого дня вихованці «7’Я» взяли активну участь у дозвіллєвому серпантині «На хвилях літнього настрою», організованому БТДЮ. Розважальна програма залишила дітям гарний настрій на весь день.
А ще к дітлахам приходили старший інспектор СПД з ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції О.Савирський, інспектор з дорожнього нагляду сектору превенції Покровського відділу поліції К.Гільмутдінова та члени громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», які провели гру «Безпечне колесо», у ході якої діти ознайомились з дорожними знаками, закріпили правила дорожнього руху та поведінки у громадському транспорті та отримали пам’ятки «Будь уважним на дорозі та дотримуйся Правил дорожнього руху».
У пришкільному таборі "Дивограй" на базі ЗОШ № 5 пройшла конкурсно-розважальна програма "Ну-мо, діти! ". Вихованці табору отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій на весь день! А ще активно готовулася до Олімпійського бігу, змагання з якого також пройшли на цьому тижні. У ньому взяли участь понад 350 учасників. Усі маленькі атлети подолали дистанцію 250 метрів. Чемпіони та призери нагороджені грамотами, солодкими медалями та подарунками.
Сприятливий вплив сонця, свіжого вітру, запаху трав надають великий оздоровчий ефект. Саме тому вихованці пришкільного табору " Сонечко" на базі ЗОШ № 8 відпочивали і розважалися на цьому тижні у парку ім.Гагаріна.
А ще вони провели талант-шоу під назвою "Сонечко має таланти!". Діти співали, танцювали, грали на музичних інструментах, робили акробатичні вправи та виробляли поробки з бісеру.
Першими гостями бібліотеки під відкритим небом «Читальний зал на траві» стали діти з пришкільного табору «Веселка» ЗОШ №10 та їх  вихователі. Це можливість маленьких відвідувачів переглянути цікаві дитячі журнали, новинки літератури із фондів книгозбірні та записатися до бібліотеки, перебуваючи на свіжому повітрі, навіть не заходячі до її будівлі.
Бібліотека під відкритим небом працюватиме 23 та 30 червня з 10.00 до 12.00. Завітайте до бібліотеки, книжковий світ чекає на вас.

- Реклама -