Полісмени Покровська пройшли тактичну та вогневу підготовку (фото)

- Реклама -

Щотижня, в кожному поліцейському органі проводяться заняття з особовим складом із службової підготовки. Мета занять — підвищення рівня професійної підготовки правоохоронців для якісного виконання ними службових обов'язків. Пройшли такі заняття і у Покровському відділі поліції.

Ранок для покровських правоохоронців розпочався із стройового огляду. Метою даних заходів є перевірка дотримання особовим складом правил носіння форми одягу і готовності нести службу в умовах зміни оперативної обстановки.

Далі розпочались заняття із службової підготовки. Старший інспектор тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Донецькій області Василь Чернобровенко провів заняття з тактичної та вогневої підготовки з особовим складом Покровського відділу поліції. Мета даного заходу — підвищення рівня професіоналізму співробітників поліції.

На початку занять поліцейського відпрацьовували ситуативні завдання, які можуть виникнути під час несення служби та алгоритм  дій в екстремальних ситуаціях.

А далі розпочались практичні завдання. В тирі Покровського відділу поліції правоохоронці вдосконалювали свої навики у стрільбі з пістолету, виконуючи навчальні завдання.

Такі заняття дозволять підвищити майстерність поліцейських, допоможуть правоохоронцям ефективно протистояти злочинності та забезпечувати публічну безпеку і порядок.

- Реклама -