У Покровську відбудеться майстер-клас з форум-театру

- Реклама -

З 29 червня по 2 липня у Покровську буде створено та продемонстровано театральну виставу у техніці форум – театру. Організатори проекту запрошують студентів та всіх мешканців міста долучитися до реалізації проекту «(ІНО)театр».

Форум — театр — дуже незвична форма театру, яка допомагає подивитися на самих себе та на оточуючий світ з різних сторін, розвиває критичне мислення та ініціативність. За допомогою інтерактивних ігор та вправ учасники самі визначають тему постановки, вчаться знаходити рішення у конфліктних ситуаціях. 

Кожна вистава форум-театру унікальна, адже в ній беруть участь як актори, так і глядачі, а сюжет народжується та трансформується прямо на сцені.

Як повідомляється на сторінці заходу у соцмережі, підготовка триватиме три дні, в ході якої учасники будуть: 

— вчитися проявляти себе через мистецтво «мовою тіла»;
— грати в театральні ігри;
— ділитися емоціями та думками;
— обговорювати важливі питання і знаходити на них відповіді;
— створювати виставу форум — театру, яку 2 липня продемонструємо глядачам!

«Для участі в воркшопі НЕ потрібно бути актором та НЕ потрібно мати попередній акторський досвід, треба тільки Ваше бажання, натхнення і три дні вільного часу, який Ви готові присвятити творчості!», — зазначають організатори. 

Відібрані учасники обов’язково мають бути присутніми продовж трьох днів воркшопу та на четвертий день – під час показу!

Аби прийняти участь у воркшопі, необхідно заповнити анкету за посиланням до 26 червня 2017 року. Кількість місць обмежена.

За додатковими питаннями звертатися за телефоном: 099 02 88 999.

Даний проект реалізується в межах реалізації гранту, що наданий проектом Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Місце проведення заходу: платформа ініціатив "Лампова", м-н "Шахтарський", 24 б.

- Реклама -