Добропільські заклади освіти отримали навчально-методичні посібники

- Реклама -

На черговому засіданні «Школи психологічної майстерності», яке відбулося наприкінці минулого тижня, практичним психологам закладів освіти м. Добропілля було вручено 50 комплектів навчально-методичних посібників для фахівців – програм з профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді «Будуємо майбутнє разом» та книги учасників/учасниць, розраховані на учнів віком від 14 до 18 років.

Чотири тренінгові модулі Програми спрямовані на формування належного рівня усвідомленості підлітками, молодими людьми власної ціннісної сфери, розуміння, прийняття інших людей, почуття відповідальності за власне життя, оптимізацію процесу життєвих цілей та пошуку шляхів їх досягнення, підвищення рівня вмотивованості до позитивних змін, розвиток активної життєвої позиції.

"Методичний кабінет відділу освіти Добропільської міської ради вдячний за благодійну підтримку ДЦМ «ДОБРО» за сприяння ЮНІСЕФ, Всеукраїнського громадського центру «Волонтер», співпраці з Німеччиною, які зробили можливим отримання психологами-практиками посібника, і висловлює сподівання на подальшу співпрацю та взаємодію у справі виховання підростаючого покоління", — повідомляється на сайті Добропільської міської ради. 

- Реклама -