Як будуть забезпечувати безпеку громадян під час святкування Дня Європи у Покровську

- Реклама -
Сьогодні, 11 червня, в Покровську (колишній Красноармійськ) проходить святкування Дня Європи обласного рівня. З цього приводу вулиці, парки, сквери, автодороги, стратегічно важливі об’єкти та блокпости – все під пильною увагою поліцейських, адже головне завдання — вберегти життя кожного мешканця та гостя міста, та забезпечити безпеку і правопорядок.
Перед заступленням на службу правоохоронців проінструктував начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області полковник поліції Юрій Горустович.
На території Покровська максимально збільшено кількість піших, автонарядів поліції, груп швидкого реагування.
Юрій Горустович зазначив: для того, аби мешканці та гості Покровська мали змогу спокійно та у безпеці відсвяткувати День Європи, співробітники поліції  будуть нести службу у посиленому режимі 24 години на добу. Поліція не залишить без уваги кожну вулицю та кожного громадянина. Особлива увага приділятиметься патрулюванню паркових, зон відпочинку та місцям масового скупчення людей.
Посилені наряди поліції вже заступили на службу. Також посилено контроль на блокпостах, автошляхах, залізничних вокзалах та автостанціях.
Незмінними завданнями правоохоронців залишається своєчасне виявлення та припинення незаконного обігу зброї, боєприпасів, наркотичних засобів, попередження диверсійних дій та затримання осіб, причетних до участі у незаконних збройних формуваннях.
Покровський відділ поліції Донецької області  закликає мешканців та гостей міста з розумінням поставитися до впроваджених заходів безпеки.

- Реклама -