В Мирнограді дітей літом розважають та навчають

- Реклама -
Літо – це  період для оздоровлення та відпочинку.  На жаль, не скрізь і не у всіх дітей є реальна можливість виїхати на  відпочинок, тому закономірно виникає питання: як у рідному місті   відпочити з користю? Для цього  в червні місяці в школах м. Мирноград (колишній Димитров, що на Донеччині) почали працювати табори та пришкільні майданчики.
Так, для дітей, що відпочивають у пришкільному  оздоровчому майданчику ЗОШ№9,  була організована  година веселих  забав  «Цікаве літо з бібліотекою», яка  пройшла  у  бібліодворику Центральної дитячої бібліотеки.
Діти  брати участь у різноманітних іграх, конкурсах та вікторинах, підготовлених для них бібліотечними працівниками.  Дуже сподобалась  літературна вікторина «Країна Всезнайок» та конкурс «Хто спритніший». Переможці отримували солодкі призи. Усі присутні  мали змогу не тільки ознайомитися з новинками літератури та  періодичними виданнями, а й взяти додому почитати  книжку, яка їх зацікавила.
Іншого дня бібліотечні працівники знову зустріли  дітей пришкільного  майданчику  ЗОШ № 9 та організували для них  спортивні  змагання. Аби  було веселіше, діти  розділились на  дві  команди та прийняли участь у спортивній естафеті з м’ячем «Струмочок»,  виконували  різні вправи  під час конкурсу «Сіамські  близнюки» та весело провели час  у  забаві « У кого кріпкі вуса».
Всі ігри проходили біля бібліотеки. Всім було радісно і  весело
Ознайомити дітей із правилами  безпечної поведінки на дорозі – мета, яку поставили перед собою  організатори заходу – бібліотека-філія №1. Діти 6-Б класу ЗОШ №5 та вчитель англійської мови Павлюк Юлія стали  активними  учасниками уроку безпеки «Подорож у Країну правил дорожнього руху».
Наприкінці заходу, діти у доступній  ігровій формі  закріпили  отримані знання  щодо правил  дорожнього руху. Бібліотечні працівники сподіваються, що усі присутні  будуть обачними, спостережливими та безпечно  поводитись на вулиці. 

- Реклама -