Стоп-контроль на Донеччині став швидшим

- Реклама -
У зв’язку зі збільшенням транспортного потоку, особливо у курортних зонах Донеччини, поліція перейшла на посилений варіант несення служби. Аби не тримати людей на сонці, поліцейські збільшують пропускну здатність блокпостів.
На вимогу заступника голови Нацполіції України, голови правоохоронців Донеччини В’ячеслава Аброськіна перевірки мають проходити для громадян максимально швидко, комфортно та безпечно. Відповідне завдання було поставлене керівництвом поліції Донеччини під час п’ятничного загальнообласного публічного інструктажу.
На стоп-контролях регіону вже чергують додаткові сили. В Маріуполі особлива увага – прибережним районам.
— Кількість відпочивальників зросла у рази. Тому з початком спеки кількість співробітників на блокпості у напрямку Мангушу збільшена, щоб уникнути скупчення транспорту, щоб люди відчували себе комфортно, — зазначив начальник поліції Маріуполя Микола Побойний.
За 5 місяців крізь блокпости Донеччини пройшло більше 860 тисяч фізичних осіб та 236 тисяч транспортних засобів. В результаті поліцейськими виявлено та припинено 1959 правопорушень. Блоковано 138 спроб провезення нелегальної зброї та боєприпасів та 171 – наркотичних речовин. Встановлено та перевірено 478 осіб, які підтримують зв'язок з учасниками НЗФ, затримано 119 злочинців, які перебували у розшуку, та 18 людей, які вважалися зниклими без вісти.

- Реклама -