В Мирнограді презентовано Консалтінговий центр

- Реклама -
Дворівневий захід, який пройшов у міському центрі зайнятості м. Мирноград (колишній Димитров, що на Донеччині), був присвячений саме презентації нової форми надання консалтингових послуг роботодавцям.
У форматі семінару для роботодавців та соціальних партнерів було презентовано Консалтінговий центр (КЦ), який почав діяти в Мирноградському міському центрі зайнятості в цьому році. Під час презентації директор центру зайнятості Наталія Базилевич зазначила, що метою створення Консалтингового сервісного пункту є підтримка та надання послуг підприємцям малого та середнього бізнесу з питань оподаткування, подання звітності по нарахуванню та сплаті податків, бухгалтерського обліку, права, регуляторної політики, організації та управління бізнес-процесами, працевлаштування найманих працівників.
Робота КЦ не буде обмежена наданням послуг лише роботодавцям — безробітні також зможуть отримати допомогу в особистому та професійному розвитку, підвищити власну самооцінку та мотивацію до праці.
В ході семінару, з метою покращення співпраці та вдосконалення механізмів надання послуг клієнтам в КЦ, роботодавцям було запропоновано заповнити анкету. Результати анкетування були обговорені соціальними партнерами центру зайнятості за круглим столом. Учасники круглого столу спільно вирішували питання подальшого розвитку та вдосконалення надання послуг в КЦ. 
Присутня на заході заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Наталія Маслова зазначила, що створення КЦ — одне з нововведень державної служби зайнятості, в основу якого покладена комплексна допомога у напрямку ведення бізнесу.  І міські органи влади зацікавлені в створенні подібних просторів як для тих хто лише планує започаткувати власну справу, так і для підприємців, які вже активно працюють. Для них це шанс підвищити власну рентабельність, створити нові робочі місця, збільшуючи тим самим рівень зайнятості населення.

- Реклама -