Як змінився ринок праці у Покровську

- Реклама -

Сьогодні, 7 червня, директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов провів для представників засобів масової інформації брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню за січень-травень 2017 року».

Під час брифінгу Микола Іванович

розповів журналістам про

стан ринку праці станом на 1 червня, про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації.

Так, протягом 2017 року на обліку перебувало 938 осіб, станом на 1 червня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних, які перебувають на обліку у Покровському МЦЗ становить 420 осіб. За п’ять місяців 2017 року Покровською службою зайнятості працевлаштовано 375 осіб, з яких 116 осіб мали додаткові гарантії у працевлаштуванні. 137 осіб скористались послугою профнавчання, 336 осіб протягом 2017 року прийняли участь у громадських та тимчасових роботах.

«Громадські роботи дають безробітним отримати додатковий заробіток та мають суспільно корисну спрямованість», — наголосив Микола Толмачов.

За його словами, проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи Покровського міського центру зайнятості, адже широка поінформованость громадськості про діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як внаслідок, допомагає вирішувати питання зайнятості населення.

Варто відзначити, що актуальними у Покровську залишаються гірничі професії. Також є попит на продавців та водіїв. 

- Реклама -