У 2017 році на блокпостах Покровська затримали більше 30 бойовиків

- Реклама -

За 5 місяців поточного року на блокпостах Покровська правоохоронцями була вилучена чимала кількість забороненої зброї, вибухонебезпечних предметів та наркотичних речовин. Так, за даними фактами відкрито 54 кримінальних провадження, складено 505 адміністративних протоколів, повідомляє Покровський ВП.

Аби мешканці міста почували себе у безпеці, особовий склад Покровського відділу поліції не припиняє цілодобово нести службу на блокпостах. Завдяки ретельній перевірці громадян та транспортних засобів із зони проведення АТО та сусідніх областей, на мирну територію не потрапила значна кількість холодної  зброї, гранат, інших боєприпасів та наркотиків.

За 5 місяців правоохоронці на блокпостах Покровська 26 разів вилучали зброю, боєприпаси та вибухівку. Ці небезпечні предмети не потрапили на територію інших областей і вже ніколи не будуть використані проти мирного населення.

Також, з початку року співробітниками поліції  задокументовано 15 правопорушень у сфері незаконного обігу наркотиків та виявлено 22 викрадених мобільних телефонів.

За останні п’ять місяців через блокпости пройшла значна кількість транспортних засобів, кожний з них ретельно перевірявся на наявність перевезення заборонених предметів та дотримання закону. Завдяки таким перевіркам, співробітниками поліції було виявлено 3 факти незаконного перевезення деревини та 17 фактів — вугілля та металобрухту вантажними автівками.

Крім того, громадяни, які викликали підозру, перевірялися за наявними базами МВС. В результаті превентивних заходів затримано 15 осіб, які перебували в розшуку за скоєння різних правопорушень, встановлено 32 особи, які брали безпосередню участь в незаконних збройних формуваннях «ДНР» та ще 36 осіб, що підтримували з бойовиками тісний зв’язок.

Всі ці дії спрямовані на забезпечення безпеки мирного населення, тому правоохоронці і надалі нестимуть службу на блокпостах міста та закликають громадян із розумінням та терпінням ставитись до таких перевірок.

- Реклама -