Як працює мовний табір в Мирнограді

- Реклама -
У ЗОШ №5 м. Мирноград (колишній Димитров) з 29 травня для учнів 5-6 класів розпочав роботу пришкільний мовний табір "EnglishWorld", де діти мають можливість спілкуватися англійською мовою та застосовувати її у різних формах діяльності. 
Протягом занять, побудованих у формі гри, учні удосконалюють усне мовлення, непомітно долають мовний бар’єр, поєднують навчання із захоплюючим відпочинком. У перший день діти були розподілені на загони, склали девізи, згуртовувалися, створили емблему.
Тема другого дня — FunDay. Діти спілкувалися на тему "Моя улюблена музика», співали дитячі англійські пісні, дивилися відомі усім казки англійською мовою. Впевнені, що в таборі "EnglishWorld" учні весело та з користю проведуть своє дозвілля!
Третій день під назвою «Arts Days» в англомовному таборі ЗОШ № 5 був продуктивним та динамічним. Спочатку учні виконали ранкову зарядку під музичний супровід, а потім співали англійські дитячі пісні.
Цікавими були розмови на тему "Friendship" (Дружба) за чашечкою англійського чаю. Перегляд мультфільмів про справжніх друзів подарував усім гарний настрій.
А ще кожен із дітей створив малюнок з теми "Happy childhood" (Щасливе дитинство).
Мовній табір запрацював і в сусідньому Покровську (колишній Красноармійськ).

- Реклама -