Мирноградські полісмени встановлюють шахраїв, які обікрали мешканку Львову

- Реклама -

На які тільки махінації не йдуть зловмисники, аби збагатитися за чужий рахунок. Одним із найпоширеніших способів є «продаж» товару в інтернеті. Потенційних клієнтів приманює його занижена вартість, але в багатьох випадках товар виявляється примарним, як і сам продавець. Так жінка зі Львову, замовивши на одному з сайтів косметичні засоби, залишилися і без грошей, і без косметики, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

До Мирноградського відділення поліції надійшла інформація про те, що 33-річна мешканка Львову постраждала через дії шахраїв, які видурили в неї близько 9 тисяч гривень. З’ясувалося, що львів’янка розшукала в інтернеті сайт з продажу косметики в місті Київ, знайшла на ньому необхідні їй косметичні засоби та зателефонувала до фірми-постачальника для уточнення оформлення замовлення. Менеджер фірми прийняв замовлення та передплату за нього – 8 680 гривень.

Через кілька днів замовниця отримала косметику, але не в повному обсязі. Жінка знов подзвонила менеджеру, яка приймала замовлення та поскаржилася, що воно недоукомплектоване. Менеджер вибачилася за «помилку» і запропонувала потерпілій, щоб та відправила отриманий товар на адресу Мирноградської філії цієї фірми, а їй прийде вже нова посилка із потрібним товаром.

Потерпіла так і зробила. Але зайшовши на сайт  фірми-постачальника, побачила, що її внесено до «чорного списку» клієнтів. Аби розібратися в ситуації, мешканка Львову хотіла подзвонити менеджеру, але зв'язок із ним зник. Зрозумівши, що ні косметики, ні своїх грошей вона не отримає, потерпіла прийшла до поліції із заявою та проханням знайти шахраїв та повернути втрачені кошти.

За даним фактом правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Поліцейські наразі встановлюють осіб, які причетні до скоєння даного правопорушення.

- Реклама -