У Мирнограді жорстоко вбита вагітна жінка

Співробітниками Мирноградського відділення поліції розпочате розслідування за фактом виявлення загиблої сімейної пари у власному будинку. За попередніми даними чоловік вбив свою вагітну дружину та покінчив із собою, повідомляє Покровський відділ поліції.

До Мирноградського відділення поліції зателефонувала місцева мешканка, яка повідомила, що через вікно побачила свого сусіда, який лежить на підлозі у власному будинку без ознак життя.

На місце негайно виїхала слідчо-оперативна група. Під час огляду приватного домоволодіння було встановлено, що у будинку знаходиться трупи 35-річного власника оселі та його 28-річної жінки. Під час перевірки було встановлено, що загибла була вагітною.

За попередніми даними, між подружжям виник конфлікт, в ході якого чоловік задушив свою дружину. Після цього вбивця вирішив звести рахунки з життям через повішання.

Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України. На теперішній час призначено проведення ряду експертиз, за результатами яких буде остаточно встановлена причина загибелі подружжя.

- Реклама -