Працівники Покровського МРВ з питань пробації відвідали важливий тренінг

18

 

травня 201

7

 

року на

 

базі Покровського міського центру зайнятості співробітники Покровського міськрайонного відділу уповноваженого органу з питань пробації прийняли участь в тренінгу на тему «Зняття соціального напруження».

Керівник громадської організації Покровської ліги ділових та професійних жінок — Наталія Тихонова, з бізнес тренером —  кандидатом педагогічних наук — Наталією  Писаревою перш за все розповіли про мету даної зустрічі, ознайомили присутніх з поняттям «соціальне напруження» та «професійне вигорання», способи боротьби з ними.

Після цього була проведена бесіда про необхідність психологічного розвантаження в період професійного становлення в будь-якій сфері діяльності, проведено тест, який зміг допомогти присутнім підібрати види та способи подолання стресу, які найбільш підходять особисто кожному. Наприкінці заходу була проведена «хвилинка-релаксації».

Співробітники Покровського МРВ уповноваженого органу з питань пробації намагаються якомога частіше та ретельніше приділяти увагу своєму психічному стану та здоров’ю, що допомагає персоналу бути завжди в тонусі та виконувати свої професійні обов’язки на вищому рівні.

- Реклама -