Дітям Покровська розповіли про мінну безпеку

 22 травня рятувальники Донеччини провели для учнів навчальних закладів Покровська, Селидове, Лиману та Слов’янська лекції з мінної безпеки. Про це розповідає сайт Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На початку спілкування дітям розповіли про класифікації боєприпасів, на які можна натрапити на території області. Також рятувальники нагадали, яких місць краще триматися осторонь.

Дітям розповіли, що при виявленні вибухонебезпечного (потенційно вибухонебезпечного) предмету, жодним чином не можна чіпати його і тим більше намагатися розібрати. Необхідно негайно повідомити за телефонами «101» та «102».

Крім того фахівці ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу також і з викладацьким складом навчальних закладів. Рятувальники закликали вчителів приділяти якомога більше уваги навчанню дітей мінній безпеці. Адже від рівня обізнаності залежить їх життя. Також фахівці Служби порятунку розповсюдили тематичні листівки з алгоритмом дій на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів.

- Реклама -