У Покровську затримано викрадача майна залізниці

Співробітниками Покровського відділу поліції затриманий працівник одного державного підприємства, який викрав стяжні залізничні болти. Викрадене майно вилучено та буде повернуто державі, а правопорушнику загрожує до 3 років позбавлення волі.

Минулого дня, співробітники Покровського відділу поліції, під час патрулювання території залізничного вокзалу помітили стороннього молодого чоловіка з ознаками алкогольного сп’яніння.

Під час перевірки документів чоловіка з’ясувалося, що він є 37-річним мешканцем с. Очеретине та працює на одному з підприємств, розташованих на території залізниці. Коли після робочою зміни чоловік йшов додому, він звернув увагу на стяжні залізничні болти, заготовлені для заміни на залізниці. Переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, він викрав 16 болтів. Але для чого саме скоїв крадіжку, правопорушник відповісти не зміг.

Майно, здобуте злочинним шляхом вилучене у якості речових доказів та буде повернуто законному власнику, а у відношенні зловмисника відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.