Молодь Покровська вчили долати соціальне напруження

18 травня у Покровському центрі зайнятості відбувся тренінг на тему «Зняття соціального напруження», організований спільно з Покровською Лігою ділових та професійних жінок та за участі представника МРВ з питань апробації. Цільовою аудиторією даного заходу стала безробітна молодь.

Близько 20 безробітних, зареєстрованих у центрі зайнятості, прийняли участь у тренінгу. Мета даного заходу — формування адекватної самооцінки особистості, подолання кризових ситуацій молоді, що знаходиться у тяжких життєвих обставинах, зняття соціального напруження в умовах збройного конфлікту.

«Усвідомлення проблемної ситуації може знизити рівень емоційного напруження, тому зняття зайвої емоційної напруженості за допомогою групової взаємодії та взаємодопомоги здатне сформувати позитивний психологічний клімат серед людей», — наголосив директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Під час заходу тренер проекту «З конфліктного минулого до мирного сьогодення», бізнес-тренер, кандидат філологічних наук Оксана Писарева запропонувала присутнім  ряд тренінгових вправ, спрямованих на зняття стресу, розвантаження від соціального напруження та подолання кризових ситуацій. 

Треба зазначити, що невимушена обстановка та неформальне спілкування позитивно вплинуло на настрій присутніх.

Проект здійснюється за фінансуванням Європейського Союзу через International Alert.