Школярам Мирнограду допомогали з професійним самовизначенням

Як стати успішним? Відповідь на це питання шукали, досліджуючи власні здібності, інтереси та ресурси, а разом з ними і історію рідного краю, школярі-учасники виїзного тренінгу-екскурсії «Перлина Покровського району», який організувала Покровська Ліга ділових і професійних жінок при участі Мирноградського міського центру зайнятості. 
Надійним помічником в досягненні професійного успіху може стати Всеукраїнський кадровий резерв — онлайн технологія швидкого пошуку і підбору кадрів на запити роботодавців, який створює Державна служба зайнятості для підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці та упередження безробіття. 
Кадровий резерв сприятиме у реалізації професійної кар’єри молоді, працевлаштування на підприємства регіону за вибраною професією, допомагатиме у пошуку роботи та здобутті додаткових навичок, що необхідні роботодавцю на ринку праці.
Захід пройшов надзвичайно цікаво, жваво та інформаційно. Його учасники познайомились ближче з історією рідного краю та обговорили проблемні питання, визначили напрямки свого професійного шляху та власні внутрішні чинники мотивації у професійній сфері, розглянули стратегії пошуку роботи.