Сьогодні, 18 травня, в Добропільській райдержадміністрації відбувся урочистий захід «А над світом українським вишивка цвіте», присвячений Дню вишиванки. Перед початком свята народні майстрині Тетяна Дорошкевич та Ірина Філонова, а також начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юлія Літвінова провели для всіх бажаючих майстер-клас з вишивання.
А в холі була презентована виставки вишитих сорочок, серветок, рушників «Візерунком стане рідний край».
![](https://ddk.dn.ua/wp-content/uploads/2017/05/jwNM9cb1WzEH.jpg)
![](https://ddk.dn.ua/wp-content/uploads/2017/05/5lSx2z1xyneR.jpg)
![](https://ddk.dn.ua/wp-content/uploads/2017/05/mRg7r3oy3N4e.jpg)
![](https://ddk.dn.ua/wp-content/uploads/2017/05/9FmSkqd5EAEo.jpg)
На заході було присутні заступник голови райдержадміністрації Наталя Перекотій, керівник апарату райдержадміністрації Василь Перейма, а також працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, представники громадських організацій, ЗМІ. Більшість присутніх одягли найколоритніше вишите вбрання, щоб продемонструвати всю красу, неповторність і майстерність української вишивки.
Творчі колективи Золотоколодязького, Ганнівського, Нововодянського сільських будинків культури та Світлівського Будинку народних традицій, працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації подарували усім присутнім гарний настрій та побажали родинного затишку та надії на щасливе майбутне.
![](https://ddk.dn.ua/wp-content/uploads/2017/05/WurEbM2Bfoew.jpg)
![](https://ddk.dn.ua/wp-content/uploads/2017/05/MTVRWSL87Uhe.jpg)
![](https://ddk.dn.ua/wp-content/uploads/2017/05/zH1DPeAEJHRo.jpg)
На святі також були присутні представники із Львівщини — Асоціації учасників АТО Львівщини на чолі з керуючим справами Тарасом Маслянка.
![](https://ddk.dn.ua/wp-content/uploads/2017/05/p6vPAmjbzfU6.jpg)
В рамках проекту «Книга — для друга» гості привезли в подарунок дітям Добропільского району україномовні книжки (підручники, художня література) з побажаннями від дітей Львівщини. В свою чергу, вони будуть дуже вдячні за відповіді, отримані від дітей з Добропільщини.
![](https://ddk.dn.ua/wp-content/uploads/2017/05/LNGfPltcy9GA.jpg)
- Реклама -