В Добропільській РГА яскраво відсвяткували День вишиванки

Сьогодні, 18 травня, в Добропільській райдержадміністрації відбувся урочистий захід «А над світом українським вишивка цвіте», присвячений Дню вишиванки. Перед початком свята народні майстрині Тетяна Дорошкевич та Ірина Філонова, а також начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юлія Літвінова провели для всіх бажаючих майстер-клас з вишивання.
А в холі була презентована виставки вишитих сорочок, серветок, рушників «Візерунком стане рідний край».
На заході було присутні заступник голови райдержадміністрації Наталя Перекотій, керівник апарату райдержадміністрації Василь Перейма,  а також працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, представники громадських організацій, ЗМІ. Більшість присутніх одягли найколоритніше вишите вбрання, щоб продемонструвати всю красу, неповторність і майстерність української вишивки. 
Творчі колективи Золотоколодязького, Ганнівського, Нововодянського сільських будинків культури та Світлівського Будинку народних традицій, працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації подарували усім присутнім гарний настрій та побажали родинного затишку та надії на щасливе майбутне.
На святі також були присутні представники із Львівщини — Асоціації учасників АТО Львівщини на чолі з керуючим справами Тарасом Маслянка.
В рамках проекту «Книга — для друга» гості привезли в подарунок дітям Добропільского району україномовні книжки (підручники, художня література) з побажаннями від дітей Львівщини. В свою чергу, вони будуть дуже вдячні за відповіді, отримані від дітей з Добропільщини. 

- Реклама -