Мирноградські танцюристи перемогли Одесу, Львів та Вишгород

В Одесі пройшов Чемпіонат України серед команд областей та команд формейшн. Змагання проходили у великій бальній залі п’ятизіркового готелю «Бристоль». У Чемпіонаті прийняли участь 558 спортсменів з одинадцяти областей та м. Київ, а в цілому у змаганнях прийняли участь близько півтори тисячі пар-учасниць з України, Молдови, Італії, Росії. Суддівську бригаду представляли усі регіони України та судді з шести країни світу: США, Італії, Гонконгу, Словакії, Польщі та Молдови.

Донецьку область представляли три міста: Краматорськ, Слов’янськ та Мирноград. Шістдесят чотири спортсмени у всіх вікових категоріях від Ювеналів 1 до Професіоналів.

Як повідомила тренер ДЮСШ зі спортивних танців Наталія Волкова, Мирноград представляли пари ДЮСШ відділу освіти міської ради (43 учасники). Команду підтримали випускники ДЮСШ Гавчук Андрій (студент Національного технічного університету України «КПІ ім. І. Осикорського»), Волков Дмитро та Волкова Ольга (тренери танцклубу «Даймонд», м. Вишгород).

Розпочинали змагання команди формейшн. Серед шести команд перше місце і у європейській, і у латиноамериканській програмах здобула команда ДЮСШ «Ад астра-1», другими стала команда «Ад астра-2», виборовши перемогу у команд з Вишгорода, Одеси, Львова та Мелітополя.

Серед команд областей, де враховувалися кращі результати у всіх вікових категоріях і в латині, і в стандарті, команда Донецької області стала четвертою серед одинадцяти представлених команд. Одеська область посіла перше місце, другою стала команда з м. Київ, третє місце у команди з Львівської області.

Кращими з пар Мирнограда в індивідуальній першості були фіналісти у своїх категоріях: Манейкін Назар (ЗОШ № 10) – Новикова Карина (ЗОШ № 10), Пригонець Денис (ЗОШ № 6) – Борозенко Катерина (ЗОШ № 6), Гавчук Андрій (випускник ДЮСШ) – Смертіна Єлизавета (НВК), Назаренко Денис (Ліцей) – Фесенко Лілія (ЗОШ № 1), Квітченко Захар (ЗОШ № 5) – Синюкова Кіра (ЗОШ № 17), Ященок Єгор (ЗОШ № 10) – Мусатова Вероніка (НВК). Третє місце у категорії «Професіонали» здобули Волков Дмитро – Волкова Ольга (випускники ДЮСШ).

Батьки спортсменів та тренер Наталія Юріївна Волкова висловлюють щиру вдячність за фінансову підтримку управлінню з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації в особі начальника Володимира Петровича Мицика, комітету з фізичної культури та спорту в особі Анатолія Васильовича Вишнякова, міському відділу освіти в особі начальника Наталії Миколаївни Лійки, директору ДЮСШ Миколі Сергійовичу Шевченко.

Діти з команди ДЮСШ також вдячні своїм батькам не тільки за можливість танцювати на змаганнях такого рівня, а й за яскраві враження, які вони отримали від екскурсії по м. Одеса.