Учням Родинського допомагали визначитися з професією

Покровський (раніше — Красноармійський) міський центр зайнятості провів для випускників загальноосвітніх шкіл м.Родинське виїзну акцію з використанням Мобільного центру професійної орієнтації для молоді та Мобільного центру зайнятості.
У заході, метою якого було надання допомоги у професіональному визначенні та професійній самореалізації молоді, прийняли участь близько 50 учнів дев’ятих та одинадцятих класів ЗОШ № 35 та ЗОШ №36.
«Головна мета служби зайнятості — щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни», — розпочала захід заступник директора Покровського міського центру зайнятості Н.Воробйова.
Спеціалісти центру зайнятості ознайомили учнів з світом професій, їх особливостями; зі станом ринку праці. Провідний фахівець Покровського міського центра зайнятості Донецької області Тетяна Левченко підкреслила: «При виборі професії кожен учень має враховувати тенденції розвитку та змін в суспільстві, бути зорієнтованим на отримання актуальної, цікавої, добре оплачуваної професії, враховуючи формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА». Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування на сайті «Моя Кар’єра», де можна самостійно пройти безоплатне комплексне тестування, яке допоможе виявити власні нахили і здібності».
Питання вибору професії дуже важливе, тому спеціалісти центру зайнятості запропонували допомогу та запросили учнів до Покровського міського центру зайнятості отримати профконсультаційні послуги з вибору професії. Зокрема, з використанням психодіагностичного тестування в автоматизованій системі АРМ «ПрофКонсультант», АС «Оптант Плюс» та за міжнародною методикою «Magelano Університет».
Випускників особливо зацікавив презентаційний матеріал ПМЦЗ. Учні з зацікавленістю ознайомились з атласом нових професій, брошурами навчальних закладів та матеріалами з описом професій.

- Реклама -