Баскетболісти Добропілля здобули бронзу турніру Донеччини

З 12 по 14 травня в Краматорську на базі ЗОШ №16 відбувався VІ традиційний обласний турнір з баскетболу, присвячений пам'яті Миколи Охоненко. На баскетбольному майданчику зустрічалися гравці 2001 року народження з міст: Добропілля, Краматорськ, Дружківка, Авдіївка, Торецьк, Бахмут. Добропілля представляли спортсмени селища Новодонецьке (тренер Анатолій Філімонов).
В перший день змагань зустрілися команди Авдіївки і Добропілля. Гра закінчилася перемогою добропільських баскетболістів з рахунком 51:44.
Другий день — гра між баскетболістами Краматорська і Добропілля, результат-перемога команди Краматорська з незначним розривом 31:37.
У другій грі цього дня команда Добропілля зустрічалася з командою Дружківки, і тільки наприкінці матчу Дружківські баскетболісти змогли відірватися від добропільських спортсменів і перемогли з рахунком 65:54.
Впродовж третього дня гравці Добропілля демонстрували наполегливість і не залишили шансів на перемогу команді Бахмута, обігравши їх з рахунком 57:26.
У другій грі, яка визначала бронзових призерів, зустрілися команди Добропілля і Торецька, де добропільські юнаки обіграли суперників з розгромним рахунком 65:30.
Загальні результати турніру:
• І місце — Краматорськ
• ІІ місце — Дружківка
• ІІІ місце -Добропілля
Переможці та призери нагороджувалися кубками, медалями та грамотами.

- Реклама -