Покровські правоохоронці відвідали дівчаток, які втратили батьків під час обстрілу Авдіївки

4-річна Саша та 7-річна Женя в момент ворожого обстрілу 13 травня знаходилися в середині будинку і це допомогло їм залишитися живими. А от їхні батьки не вцілили, вони загинули на місті від осколкових поранень. Сьогодні начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін та  начальник ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області Катерина Шнейдер приїхали до дівчаток та їх родичів, аби висловити співчуття та дізнатися яка допомога їм потрібна.
Зруйнований дім, наче картина жахів, місце, де за лічені секунди обірвалось життя чотирьох чоловік.
49-річна мешканка Авдіївки разом із 7- річною донькою та 25–річним сином останні два роки проживали в Києві. 10 травня жінка разом із донькою повернулись в рідне місто аби перевірити стан будинку та зустрітися із родичами і друзями. А в той страшний день, 13 травня, запросили до себе своїх знайомих, і навіть не підозрювали, яка біда на них чекає. 
Саме в цей день приїхав і син з Києва, щоб сповістити рідних про свої заручини. Близько  о 19.30 бойовики відкрили вогонь по мирним кварталам міста. Один із снарядів потрапив на подвір'я житлового будинку, де саме в той момент знаходилися дорослі, а діти в цей час були в будинку та дивились мультфільм. Малеча почувши вибух, вибігла на двір, побачивши жахливі наслідки обстрілу, дівчата кинулись за допомогою до сусідів, які викликали поліцію та швидку.
На місці відразу загинули 3 жінки та молодий хлопець.
Зараз 7-річна Євгенія мешкає у двоюрідної тітки, яка разом із своїм чоловіком планує встановити опікунство над дитиною. Приїхали і бабуся з дідусем дівчинки, які також планують бути поряд із нею. Адже дівчинка  інвалід дитинства, їй потрібен постійний нагляд лікарів. Сьогодні медики обстежили Женю та виписали необхідні ліки для підтримки серця та психологічного стану дитини.
25-річний брат дівчинки зараз у тяжкому стані знаходиться в лікарні  у Дніпрі, де медики борються за його життя.
Маленька Женя радіє неочікуваним гостям та подарункам. Але більше мовчить, лише відповідає на питанн, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.
«Женя і її мама були завжди разом, вони ніколи не розлучались. Дівчинці дуже важко, вона питає де мама, кажемо що вже на небі наглядає за нею», — розповідає бабуся дівчини.
Бабуся звертається з проханням до поліцейських допомогти у оформленні опіки та отримання пенсії загиблої. Начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін та  начальник ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області Катерина Шнейдер обіцяють вже сьогодні зайнятися цими питаннями. Крім того, поліцейські зазначили, що назавтра вони запросили психолога, який буде працювати з дівчинкою.
Не лишають без уваги правоохоронці і іншу постраждалу родину.
Маленька Олександра із бабусею як раз поверталися із дитячого садочка, коли на них вже чекали гості у погонах. Дівчинка зраділа привезеним солодощам та новому другові – іграшковому песику.
«Я завжди мріяла саме про таку іграшку. Я хочу завжди бути з бабусею. А матуся моя вже на небі», — розповідає дитина, бавлячись іграшкою. Маленька, дівчинка, яка вмить втратила найріднішу людину – матір, ще не усвідомлює всієї трагічності ситуації. Лише її бабуся, 60-річна місцева мешканка, намагається приховати від малечі сльози, і ділиться з поліцейськими наболілим.
 «Ця війна забрала мою доньку, а Сашенька лишилася без мами. Я вже немолода, а треба піднімати дівчинку на ноги. Я встановлю опікунство над дитиною і будемо разом», — розповідає Зінаїда.
Крім того, в лютому, квартира жінки вже постраждала із-за обстрілів бойовиків: пошкоджені вікна в кожній кімнаті. Постраждала зверталася до мерії із проханням допомогти вставити вікна, але до цього часу питання так і залишилося не вирішеним. Поспілкувавшись із жінкою та почувши, що їй так не хто і не допоміг, начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін одразу ж викликав будівельну бригаду, яка зробила відповідні заміри і пообіцяла в найкоротші строки встановити нові вікна.
«Ми не залишимо постраждалих наодинці із їх бідою. І надалі будемо опікуватися долею дівчаток, які втратили найголовніше в житті – своїх батьків. Я залишив родичам загиблих номери телефонів, на які вони можуть телефонувати будь-якої миті і в разі потреби, ми негайно їм допоможемо. Крім того плануємо влітку організувати для дівчаток та їх опікунів відпочинок на морі, щоб діти мали змогу оздоровитись», — зазначив начальник Покровського відділу поліції Донецької області ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

- Реклама -