Покровські поліцейські виявили чергову горе-матір

Співробітники Покровського (раніше – Красноармійського) відділу поліції Донеччини перевірили умови проживання та виховання дітей у 8 «проблемних родинах». У семи — ніяких порушень та проблем виявлено не було, а відносно матері восьмої родини правоохоронцям довелося скласти адміністративний протокол за відсутність належних умов для виховання двох неповнолітніх дітей.
Так, вчора за ініціативою керівництва поліції Донецької області, співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції та наряди правоохоронців, які заступили на службу із забезпечення безпеки та правопорядку на вихідні дні, отримали завдання відвідати сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Правоохоронці відвідали 8 сімей, які перебувають на обліку. З батьками таких  регулярно проводяться профілактично-попереджувальні бесіди, а деякі навіть притягалися до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків. На цей раз в семи родинах порушень виявлено не було. Житлові умови були задовільні – в оселях було прибрано, діти — нагодовані та чисті, регулярно відвідують навчальні заклади.
Але не всі дорослі прислухалися до раніше отриманих попереджень від поліцейських та соціальних служб. Так в одній з родин, мати, яка вже притягалася до відповідальності за порушення ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП не виправила ситуацію. Зайшовши до її оселі, де разом із 43-річною жінкою мешкають її сини — 9-ти місяців та 13-ти років, перед очима правоохоронців постала жахлива картина. В оселі панувала повна антисанітарія: по будинку розкидані брудні дитячі речі та іграшки, сміття, оголена електропроводка, миски із брудною водою, продукти харчування та посуд лежали прямо на підлозі, а спальні місця дітей нагадували скоріше купу мотлоху. Самі ж хлопчики теж мали неохайний вигляд. Виявилося, що в горе-матері є ще один 5-річний син, який на цей момент мешкає із батьком. Пояснити чому в будинку такий безлад жінка не змогла, лише поскаржилася, що з родичів їй ні хто не допомагає і виховує вона дітей «як може».
Такі умови неприпустимі для нормального життя дітей, тому правоохоронці склали відносно горе-матері відповідний адмінпротокол та повідомили про цю родину Соціальну службу по справах дітей та молоді. Також співробітники поліції будуть ініціювати питання щодо позбавлення жінки батьківських прав, адже вона вже вдруге притягується до відповідальності за недбале ставлення до виконання своїх обов'язків, але ігнорує всі зауваження та рекомендації стражів порядку.
Також вчора співробітники ювенальної превенції відвідали за місцем мешкання двох неповнолітніх – 18-річну дівчину 17-річного хлопця,які перебувають на обліку в Покровському відділу поліції за скоєні правопорушення – крадіжки. Такі підлітки знаходяться під пильним контролем правоохоронців, які постійно проводять із неповнолітніми правопорушниками профілактичні бесіди, аби ті не повторили свої хибні дії і стали на шлях виправлення.
«Ми й надалі будемо контролювати та відвідувати «проблемні родини» та підобліковців, бо користь від наших візитів помітна – батьки виправляють ситуацію, перестають пиячити, краще дбають про своїх дітей. Також під час цих рейдів ми, нажаль, продовжуємо виявляти дорослих, які забули про те, що виховання власних синів та доньок – це їх першочергове завдання в цьому житті. До кожної такої родини в нас індивідуальний підхід – профілактичні бесіди, притягнення до адміністративної відповідальності, а також залучення соціальних працівників та психологів. Саме такими методами ми впливаємо на батьків, аби вберегти дітей від психічного і навіть фізичного насильства в родині»,- зазначив старший інспектор ювенальної превенції сектору патрульної поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Анатолій Гарковенко.

- Реклама -