Покровські правоохоронці провели бесіду із місцевими автоперевізниками

На дорогах України останнім часом почастішали випадки ДТП. Для визначення причин цього явища та обговорення наболілих питань, в Покровському (раніше – Красноарміському) відділі поліції Донеччини відбулася зустріч правоохоронців із керівниками та представниками місцевих автопідприємств, які здійснюють перевезення людей.
Під час заходу старші інспектори поліції з дорожнього нагляду Сергій Стельмах та Олександр Рєзнік обговорили із запрошеними наявні причини та наслідки дорожньо-транспортних пригод за участю пасажирського транспорту. Разом усі учасники круглого столу визначили найбільш поширені види порушень, а саме: недотримання встановленого швидкісного режиму, неправильне маневрування, керування автомобілем в нетверезому стані, неуважність пішоходів, погані дороги.
Правоохоронці зазначили, що за 4 місяці на території Покровської оперзони зареєстровано 44 дорожньо-транспортні пригоди з постраждалими учасниками дорожнього руху, в результаті яких 5 громадян загинули та 50 травмовані. Всі вони сталися в результаті порушення правил дорожнього руху та недбалого ставлення до власного життя та безпеки оточуючих.
Також інспектори з дорожнього нагляду нагадали присутнім про те, що закінчується навчальний рік і розпочнуться літні канікули. Отже, особливу увагу під час руху транспорту слід буде приділити  моментам, коли дорогу перетинатимуть  діти та усіляко уникати можливих порушень та ДТП за їх участю.
 «Як свідчить статистика, під час канікул значно збільшується ризик травмування дітей на дорозі в результаті дорожньо-транспортних пригод. Тому ми хочемо ще раз звернути вашу увагу і просимо нагадати водіям, які у вас працюють: під час канікул бути уважнішими до юних учасників дорожнього руху»,- звернувся до присутніх Олександр Рєзнік.
Також під час зустрічі, її учасники обговорили проблемні питання, а саме: аварійний стан автодоріг у місті, відсутність потрібної кількості дорожніх знаків та паркувальних кишень, а також дублюючих світлофорів по вул. Привольній і вул. Захисників України, неналежний стан громадських зупинок, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.
Сергій Стельмах зауважив, що 14 травня в Покровську буде проведений День Європи, тому рух по вулицях вул.Поштова, вул.Європейська, пр-т Шахтобудівників  буде тимчасово перекритий – до закінчення всіх заходів. Тому перевізникам слід переглянути свої маршрути і зробити їх зручними для громадян у цей день.

- Реклама -