Добропільщина приєдналася до Європи (Фото)

День Європи в Добропільському районі відзначають з  2011 року, тоді Добропільщина приймала участь в міжнародному молодіжному проекті "Євроавтобус". Про це повідомляє Добропільска района рада на своєму сайті.

5 травня відділ культури і туризму Добропільської райдержадміністрації та місцевий будинок культури підготували чудове дійство до Дня Європи, яке буде відзначатися в Україні 20 травня.

Кожна сільська рада представляла одну з європейських країн. В цьому році гостей свята познайомили з культурою та кухнею таких країн як Іспанія, Болгарія, Румунія, Франція, Польща, Греція, Білорусія і звісно ж фінальним акордом стала презентація української культури Криворізькою сільською радою. 

З вітальним словом виступила голова Добропільськоі районної ради Тамара Бєлянкіна. Вона подякувала представникам сільських рад за чудово оформлені куточки, які розповідають про культуру та національну кухню і побажала присутнім миру та долучатися до європейських цінностей в нашому районі, розпочавши з прибирання наших сіл.

Всі присутні насолодилися виступами аматорських колективів. А гостинні господарі, Добропільська сільська рада, почастували дорогих гостей смачною рибною юшкою, яку приготував районний депутат Віктор Карнаушенко та варениками, які готували місцеві активісти.  

В кінці святкування учасники стали в коло і взялися за руки та під звуки Гімну Євросоюзу символічно з'єдналися в європейську родину.

- Реклама -