Танцюристи Мирнограду перемогли на Міжнародному фестивалі танцю у Харкові

У Харкові відбувся VIII Міжнародний фестиваль танцю «Дзеркальний струмінь — 2017», який встановив рекорд України як самий масовий танцювальний фестиваль, і  усі, хто приймали участь у цьому заході, отримали іменні сертифікати учасника рекордних змагань. Всього в цих змаганнях прийняли участь близько 2000 спортсменів з усіх куточків України, а також Росії, Молдови, Італії, Грузії, Польщі, Ізраїлю, Казахстану, Латвії. Танцюристи Мирнограду здобули перемогу.

Команду Мирнограда представляли учні Дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти. У категорії «формейшн» приймали участи 2 команди ДЮСШ: «Ад астра — 1» (молодь + дорослі) та «Ад астра — 2» (юніори). Обидві команди здобули перші місця у своїх вікових категоріях і в європейській, і в латиноамериканській програмах.

«Разом з командами з Мирнограду в змаганнях приймали участь спортсмени із Харкова, Вишгороду Київської області та Грузії. Команди ДЮСШ у своєму виступі показали не тільки високий технічний рівень, а і яскраве емоційне шоу, яке не залишило байдужими ні одного глядача в залі. Ці змагання були підготовчими для команд з Мирнограду перед Чемпіонатом України, який відбудеться 13-14 травня 2017р. в Одесі», — розповіла тренер ДЮСШ Мирнограду зі спортивних танців Наталія Волкова.

Крім командних змагань у Харкові проходили індивідуальні першості. У фіналах танцювали мирноградські спортсмени: Агапін Єгор (ЗОШ №5) – Варламова Аріна (ЗОШ №5) ; Муравйов Нікіта (ЗОШ №9) – Лукінова Мілена (НВК); Федорова Карина (ЗОШ №5); Степурко Анна-Марія (НВК).

Батьки учнів секції спортивного танцю та тренер Наталія Волкова висловлюють щиру подяку за фінансову підтримку комітету з фізичної культури та спорту Мирноградської міської ради. Також батьки молодшої групи щиро вдячні за пошив нових костюмів Маргариті Качаловій та Тетяні Фроловій.

- Реклама -