У Добропіллі та районі стартував конкурс міні-грантів

Цієї весни жителі Великого Добропілля, а також Добропільського і Олександрівського районів зможуть взяти участь в щорічному соціальному проекті компанії ДТЕК — «Громада своїми руками». Організатором конкурсу виступає Добропільська міська рада за фінансової підтримки компанії ДТЕК, а адмініструє — громадська організація «Центр муніципального розвитку Добропілля».
Проект «Громада своїми руками» створений для ініціативних і небайдужих людей, які мріють про позитивні зміни в своїх населених пунктах і хочуть втілити їх в життя. Для того, щоб в конкурсі могли брати участь не тільки жителі міст, а й будь-яких інших населених пунктів, прийнято рішення дати проекту нову назву. Тому в 2017 році «Місто своїми руками» перейменовано в «Громаду своїми руками». Цього року розмір максимальної суми міні-гранту збільшений до 50 тис. грн.
Вже відбулися презентації проекту «Громада своїми руками» в Білицькому і Новодонецькому. На зустрічах були присутні представники місцевої влади, громадських організацій та мешканці вищевказаних населених пунктів.
Представники громадської організації «Центр муніципального розвитку Добропілля» Володимир Омельченко та Андрій Гончаров ознайомили присутніх з результатами Конкурсу в 2016 році, а також розповіли про умови Конкурсу у 2017 році: форму заявки, умови і процедуру її подачі, оформлення описової частини і бюджету проекту.
Брати участь в конкурсі можуть громадські організації (мають код неприбутковості 0032), органи самоорганізації населення, місцеві ОСББ, а також ініціативні групи громадян.
Реалізація проектів почнеться не раніше 11 липня 2017 року. Завершити реалізацію планують не пізніше 31 жовтня 2017.
Заявки на участь в конкурсі міні-грантів приймаються до 00:00 26 травня через сайт соціального партнерства ДТЕК http://spp-dtek.com.ua. В разі подачі заявок в паперовому вигляді — до 17:00 26 травня. Заявки на міні-гранти оцінюватиме Конкурсна комісія. Далі переможці займаються втіленням своїх проектів в життя.
З 8:00 5 червня до 00:00 26 червня буде відкрито онлайн-голосування, в якому жителі Великого Добропілля, а також Добропільського і Олександрівського районів зможуть проголосувати за вподобані проекти.
У нинішньому році конкурс «Громада своїми руками» також пропонує учасникам додаткове фінансування. По закінченню конкурсу Національна Конкурсна комісія визначить 5 кращих проектів серед всіх територій-учасників. Переможці отримають на реалізацію своїх ідей додатково від 20 до 100 тис. грн.
Також в рамках проекту до 15 травня проводиться Конкурс ідей на отримання великого гранту в розмірі 165 000 тис. грн. Кожен бажаючий зможе подати ідею на реалізацію масштабного проекту, який, на його погляд, вимагає поліпшення або створення з нуля. Подача ідей здійснюється через сайт соціального партнерства ДТЕК http://spp-dtek.com.ua через заповнення форми.
За додатковою інформацією про конкурс та учасників звертайтеся за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83, кабінет 105 з 9:00 до 16:00, моб. тел. 0662438390, е-mail: cmr.dobr@gmail.com

- Реклама -