У ДонНТУ-переселенці триває українсько-німецьке співробітництво

Донецький національний технічний університет (ДонНТУ), який після окупації Донецька базується в Покровську (колишній Красноармійськ) відвідала поважна комісія DAAD у складі керівника відділу проектів співпраці у Європі, Південному Кавказі та Центральній Азії Німецької служби академічних обмінів у Бонні, доктора Рандольфа Обершмідта, професора, доктора Франка Гольчевського (Університет, м. Гамбург) та професора, доктора Клауса Раля (Технічний університет Гамбург-Гарбург).

Метою візиту було оцінювання перспектив впровадження українсько-німецької програми подвійних дипломів за напрямом підготовки «комп’ютерна інженерія». Такий проект було ініційовано трьома українськими вишами: Донецьким національним технічним університетом, Київським політехнічним інститутом та Харківською політехнікою.

Гостей привітали ректор Я. Ляшок та проректор з міжнародних зв’язків І. Швець. Член комісії ознайомилися із станом професійної і мовної підготовки майбутніх фахівців з комп’ютерної інженерії, лабораторною базою Університету.

Гості визнали, що кафедра комп’ютерної інженерії має тривалий досвід партнерських відносин з університетами Магдебурга і Штутгарта, засновником та багаторічним науковим керівником якого є професор Володимир Андрійович Святний, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії. Завдяки багаторічній співпраці професора В. Святного кафедра отримала міжнародне визнання. На кафедрі значна частина фахових дисциплін викладається німецькою мовою. Випускники і студенти кафедри проводять наукові дослідження та успішно захищають магістерські та дисертаційні роботи, працюють у вишах та на підприємствах Німеччини й України.

Професор В. Святний провів презентацію досягнень кафедри у складі Німецького технічного факультету. Гості зустрілися з керівництвом університету, викладачами німецької мови, мали розмову зі студентами та магістрантами, відвідали лабораторії, навчальні аудиторії, бібліотеку.

Комісія схвально оцінила діяльність команди викладачів та студентів ДонНТУ, збереження найкращих традицій та академічного духу у непростих умовах існування і прагнення стати активними партнерами європейської освітньої спільноти.

- Реклама -