На Донеччині здали зброю та боєприпаси

З 1 по 30 квітня на Донеччині тривав місячник добровільної здачі зброї. Громадяни здавали зброю та бойові припаси, які у них незаконно зберігались, щоб звільнитись від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання зброї. Як повідомляє Покровській відділ поліції, за цей час громадяни здали 12 одиниць мисливської зброї, 13 одиниць газової і травматичної та більше 100 боєприпасів до різних видів зброї.
Згідно ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, усі громадяни, добровільно видали нелегальну зброю, звільняються від кримінальної відповідальності за її зберігання.
Незважаючи на закінчення місячника добровільно здачі зброї, робота в цьому напрямку триватиме й надалі. Відповідно до вимог статті 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Всі бажаючи, які мають зброю, що незаконно зберігається, можуть звертатися в поліцію. А власникам зареєстрованої зброї необхідно пам’ятати про її своєчасну перереєстрацію.
За довідками необхідно звертатися до служби дозвільної системи поліції за місцем проживання.

- Реклама -