Чого досягли добропільські важкоатлети

В місті Славутич завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та до 15 років. Понад 250 юнаків і 110 дівчат змагалися за нагороди національного юнацького чемпіонату з важкої атлетики всеукраїнського турніру пам'яті Героїв Чорнобиля. Збірну команду Донецької області представляли 30 спортсменів, серед яких 6 важкоатлетів м. Білозерське (тренер – Жога Володимир Миколайович).
Серед юнаків у віці до 15 років збірна команда Донецької області змагалася у повному складі. Юні богатирі Донеччини в командній першості посіли друге місце, поступившись важковаговикам Львівської області.
В особистій першості серед дівчат віком до 13 років чемпіонкою України у ваговій категорії до 58 кг кращою стала Измагілова Рената (Білозерське), яка перемогла суперниць з результатом 87 кг у сумі двоборства.
Бронзову нагороду серед 15-річних юнаків у ваговій категорії до 77 кг зміг завоювати Пижов Данило (Білозерське) з результатом 206 кг у сумі двоборства.
Результати білозерських важкоатлетів у змаганнях юнаків до 15 років:
4 місце
Чиняков Данило (6 клас, ЗОШ №15) – вагова категорія 41 кг, з результатом 89 кг у сумі двоборства.
8 місце
Чучин Владислав (8 клас, ЗОШ №15) — вагова категорія 45 кг, з результатом 100 кг у сумі двоборства;
Пригода Кирило (Нововодянська школа) — вагова категорія 50 кг, з результатом 89 кг у сумі двоборства;
Спіцин Кирило (7 клас, ЗОШ №18) — вагова категорія 62 кг, з результатом 99 кг у сумі двоборства.