В Покровську пройде «Євроквест»

- Реклама -
9 травня 2017 року у м. Покровськ (колишній Красноармійськ) у рамках відзначення Дня Європи Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром буде проведено інтелектуально-розважальний захід «Євроквест».
Під квестами зазвичай розуміються інтелектуально-екстремальні види ігор на вулицях міста і за його межами. Виділяється також різновид квестів — «сіті квест» — інтелектуально-розважальні ігри в межах міста. Євроквест відноситься до пішохідного виду сіті квесту, коли площа гри обмежена певною частиною міста, а сам квест присвячений окремій темі — в даному випадку, європейської інтеграції. Інтелектуально-розважальна гра «Євроквест» пройде 9 травня в м. Покровськ. До участі в Євроквесті запрошуються всі бажаючі. Учасники Євроквесту , які займуть перші три місця, отримують призи від управління сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації. Тематично, гра буде присвячена культурній різноманітності Європи і світу, Донецькому краю, історії рідного міста. Учасники зможуть протестувати своє володіння іноземними мовами, сучасними технологіями та навичками командної роботи.
Євроквест не має визначеного маршруту. Командам, у складі 5 осіб, зареєстрованим або сформованим на місці, необхідно за певний час (60 хвилин) пройти якомога більше точок, виконуючи на них творчі завдання у повному складі команди. Кожна команда з самого початку повинна згуртуватися і продемонструвати командний дух на всьому протязі Євроквесту. Будь-який учасник команди повинен знати, як звуть кожного з її учасників. На будь-якому етапі Євроквесту команду можуть зупинити і запитати, як звуть учасників, якщо учасники не знатимуть, як звуть один одного, вся команда буде змушена починати Квест заново, тобто, віддалиться від перемоги! Кожна команда повинна обрати капітана, придумати назву і девіз, які повинні бути якимось чином пов'язані з Європою. Назву та девіз Команда вимовляє на кожному етапі Квесту, за командний дух додаються бали! Команди шукають в зоні проведення Євроквесту точки, позначені прапорами різних країн, і, знаходячи «незайнятий» прапор (де немає інших команд), називає розташованому на точці Волонтеру країну, якій належить даний прапор. Якщо країна названа вірно, Волонтер запрошує команду назвати себе (вимовляється назва і девіз), і озвучує для команди творче завдання, яке повинно бути виконано на даній точці. Якщо команда помилилася з назвою країни, вона повинна шукати іншу незайняту точку, і повернутися після її проходження. Виконання завдань Волонтер оцінює за критеріями: креативність, швидкість, командний дух. Виконавши завдання, Команда шукає наступний прапор і повторює процедуру — поки не виконає всі завдання, або поки не закінчиться час. Команди не можуть консультуватися, заважати або допомагати іншим командам — йде змагання і Ваше завдання — перемогти! Заборонено також порушувати громадський порядок, топтати газони і смітити. За порушення правил команда може бути змушена починати заново, або дискваліфікована!
Приклади завдань
• За фотографіями назвати лідерів європейських країн, або історичних особистостей, які відіграли важливу роль в об'єднанні Європи.
• Знайти серед перехожих 10 осіб, у яких є Шенгенська віза, розпитати, які країни вони відвідали, і що вразило їх найбільше.
Дані завдання є зразковими — учасники Євроквесту повинні бути готові зустрітися з будь-якими несподіванками і відповісти на будь-які виклики.
Програма Євроквесту
З 26 квітня по 6 травня — онлайн реєстрація учасників квесту.
9 травня- інтелектуально-розважальна гра «Євроквест» Час проведення «Євроквесту» наразі уточнюється.
Прохання реєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/cnyIKp1u28XE83k43

- Реклама -