В Мирнограді безробітним презентували «Автомобіліст»

В Мирнограді (колишній Димитров, що на Донеччині) міським центром зайнятості було проведено презентацію роботодавця Відокремлений підрозділ “Автомобіліст” державного підприємства “Красноармійськвугілля”.
Під час заходу безробітні, які перебувають на обліку в Мирноградському міському центрі зайнятості мали можливість поспілкуватись з директором підприємства Павлом Гончаренко. Він розповів про посади, в яких виникла потреба, детально визначив вимоги до майбутніх працівників, пояснив технологічні процеси на підприємстві, особливості роботи, розмір зарплати, соціальні гарантії працівників, тощо. 
Перевага такої зустрічі – можливість поспілкуватися з роботодавцем, з’ясувати всі питання, що виникають під час індивідуальної співбесіди. Саме тому безробітні, які були запрошені до участі в заході, активно долучились до діалогу і задавали питання, що їх цікавили. Шукачі роботи отримали відповіді на всі питання, які їх найбільше цікавили. В результаті проведеного заходу 3 безробітних узгодили особисту зустріч з роботодавцем для детальнішого ознайомлення із майбутнім місцем роботи.

- Реклама -