Спільна робота формує спільне бачення: про роботу відділу пробації №16

25 січня 2024 року, в режимі онлайн, відбувся круглий стіл складу відділу пробації №16, що на Донеччині з партнерськими організаціями щодо обговорення ефективності пробації та визначення подальших заходів співпраці,
зокрема під час воєнного стану в Україні.

Під час заходу учасники сформували спільне бачення щодо головних акцентів соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації. Також обговорювалися питання роботи з особами, які, через виявлені криміногенні потреби, представляють небезпеку для громади та можуть скоїти повторні правопорушення. Серед них особи, схильні до вживання алкоголю та психоактивних речовин, а також засуджені, які потенційно можуть чинити насильство в родині. Окрему увагу під час зустрічі приділили питанню колаборації та залучення неповнолітніх і молоді до участі у заходах й проектах з національно-патріотичного виховання.

Дуже важливо в такий історичний для нас та світу час – не зупинятись працювати на всіх фронтах. Плідна співпраця між відділом пробації та партнерськими організаціями – це ще один впевнений крок до досягнення спільної мети – зробити безпечним суспільство, в якому ми живемо. Пробація – це можливості до змін!

- Реклама -